Projektowanie tarasów

4 GLOBE

Niezwykłe elementy drewnopodobne wykonane z betonu. Twój taras może być zaprojektowany w oryginalnym stylu, łączącym w sobie klasykę z nowoczesną elegancją. Beton dekoracyjny stał się hitem w ostatnim czasie i urzeka swoją chłodną surowością tworząc idealne tło pod pozostałe elementy aranżacji. 4 GLOBE to marka posiadająca szeroką ofertę produktów, więc z pewnością znajdzie się tutaj wzór odpowiadający każdemu gustowi.

PRODECK

Jeśli poszukujesz nietuzinkowych rozwiązań, postaw na wyjątkowy projekt z użyciem kompozytu zamiast tradycyjnego drewna. W tarasach ProDeck stosuje się unikalny materiał wykonany z kombinacji drewna pochodzącego z drzew iglastych, solidnych polimerów oraz ulepszaczy, takich jak antyoksydanty czy biocydy. Dzięki temu zostało stworzone nowoczesne rozwiązanie cechujące się wysoką odpornością na oddziaływanie warunków atmosferycznych i eksploatację.

SALAG

Pożądane wśród wielu klientów połączenie korzystnej ceny z doskonałą jakością produktu i wysokimi walorami estetycznymi to deska kompozytowa Salag Eco. Projekty tarasów z jej zastosowaniem to zdecydowanie strzał w dziesiątkę odpowiadający różnym wymaganiom - z pewnością docenisz ich oryginalność i wyrafinowanie. Deska wykonana z nowoczesnego połączenia mączki drzewnej i PVC zapewni odpowiednią dozę elegancji i świetną trwałość.