Projektowanie tarasów

CROSWOOD

Ekologiczne profile z materiału kompozytowego Croswood.
Doskonały zamiennik drewna stosowany do budowy elewacji i tarasów, ogrodzeń czy małej architektury ogrodowej. Nie pęka, nie pęcznieje, nie rozwarstwia się i nie gnije. 15 lat gwarancji!

 

Jesteśmy jedynym producentem profili z materiału kompozytowego na bazie łusek zbóż w Polsce.
Materiał kompozytowy na bazie łusek zbóż jest innowacyjnym materiałem kompozytowym odpornym na wszelkie warunki atmosferyczne, m.in.: promieniowanie UV, deszcz czy ujemne temperatury.
W ramach współpracy oferujemy Państwu kompleksowe doradztwo w doborze oraz implementacji naszych wyrobów.
Zlecenia realizowane są w pełni indywidualnie- profile dopasowujemy do Państwa potrzeb pod względem wymiarów, jak również wyglądu desek.
Zapraszamy do współpracy!

NewTechWood

Jesteśmy specjalistyczną firmą zajmującą się dystrybucją najwyższej jakości kompozytowych tarasów ogrodowych oraz paneli elewacyjnych. Dodatkowo świadczymy usługi związane z montażem tarasów oraz elewacji.

Proponujemy Państwu trwałe, eleganckie, niewymagające częstej konserwacji systemy tarasowe EASY_deck, których jesteśmy dystrybutorem w Polsce. Jest to innowacyjny produkt przeznaczony do stosowania na zewnątrz, np. na tarasach, w ogrodach, werandach, pomostach a także w innych wymagających warunkach. Deski EASY_deck przypominają prawdziwe drewno jednak głównymi ich składnikami są wyselekcjonowane włókna drewnopochodne oraz plastiki polimerowe, które zapewniają bezproblemowe użytkowanie ich przez długie lata. 

EkoTeak

Firma EkoTeak od 2009r. zajmuje się produkcją oraz dystrybucją kompozytu drewna. W tym czasie staliśmy się jedną z najlepiej rozpoznawalnych marek na rynku polskim oferującą kompleksowe rozwiązania z kompozytu drewna.

Nasza misja
 
Misją naszej firmy jest wdrożenie oraz propagowanie innowacyjnych sposobów w budownictwie i architekturze, a łącząc nowoczesną technologię z ekologią przyczyniamy się do ochrony środowiska naturalnego. EkoTeak to najnowsza i najlepsza alternatywa dla drewna budowlanego.

Wybierasz EkoTeak

  • Produkt polski
  • Doświadczenie
  • Bogata oferta
  • Realizacje
  • Odpowiedzialność społeczna
  • Produkcja na wymiar

PRODECK

Jeśli poszukujesz nietuzinkowych rozwiązań, postaw na wyjątkowy projekt z użyciem kompozytu zamiast tradycyjnego drewna. W tarasach ProDeck stosuje się unikalny materiał wykonany z kombinacji drewna pochodzącego z drzew iglastych, solidnych polimerów oraz ulepszaczy, takich jak antyoksydanty czy biocydy. Dzięki temu zostało stworzone nowoczesne rozwiązanie cechujące się wysoką odpornością na oddziaływanie warunków atmosferycznych i eksploatację.

SALAG

Pożądane wśród wielu klientów połączenie korzystnej ceny z doskonałą jakością produktu i wysokimi walorami estetycznymi to deska kompozytowa Salag Eco. Projekty tarasów z jej zastosowaniem to zdecydowanie strzał w dziesiątkę odpowiadający różnym wymaganiom - z pewnością docenisz ich oryginalność i wyrafinowanie. Deska wykonana z nowoczesnego połączenia mączki drzewnej i PVC zapewni odpowiednią dozę elegancji i świetną trwałość.