Rolety wewnętrzne i zewnętrzne

W naszym studiu wnętrz znajdziesz drewniane rolety wewnętrzne i zewnętrzne, które wyprodukowała renomowana marka G&P Blinds.

 

Wyroby tego producenta wykonano z największą dokładnością, z wykorzystaniem starannie dobranych materiałów naturalnego pochodzenia. Budulcem jest tutaj przede wszystkim drewno gatunków egzotycznych i krajowych, takich jak:

  • teak,
  • cedr,
  • lipa.

Przygotowaliśmy dla Ciebie duży wybór rolet drewnianych, pasujących do każdej aranżacji, zarówno klasycznej, jak i bardziej nowoczesnej. Możesz wybierać spośród wariantów o zróżnicowanej kolorystyce i materiale wykonania, które stanowią idealną alternatywę dla standardowych zasłon czy firanek. Producent wyrobów zadbał o ich wygląd, ale też najlepszą jakość wykonania. Dlatego z zakupionych tutaj modeli wewnętrznych oraz zewnętrznych będziesz korzystać przez wiele lat, ciesząc się ich trwałością i dobrym wyglądem. W każdym wyrobie zastosowano wygodny, innowacyjny mechanizm regulacji, przez co jeszcze łatwiej dostosujesz poziom nasłonecznienia wnętrza do indywidualnych potrzeb.

G&P BLINDS

To renomowana marka, którą wybraliśmy do naszej oferty ze względu na nowoczesny design, zastosowanie oryginalnych materiałów oraz innowacyjnego regulowanego mechanizmu. To rolety wewnętrzne i zewnętrzne z ruchomymi lamelami, dzięki czemu możesz wygodnie dostosować ilość światła, które wpada do pokoju. Dostępne są modele z drewna teakowego, cedrowego czy lipowego, a także z kompozytu drewna. W wyrafinowany sposób uświetnią aranżację wybranego pomieszczenia uzupełniając ją o praktyczny element wykonany z naturalnych materiałów.