Klamki do drzwi

VDS

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w zakresie dystrybucji klamek, okuć oraz akcesoriów do stolarki otworowej. Dzięki szerokiej ofercie krajowych oraz zagranicznych marek potrafimy sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.

ROOTHKIN

Jesteśmy firmą zorientowaną na klienta, koncentrujemy się na, zapewnianiu optymalnego poziomu satysfakcji naszych klientów. We wszystkich tych działaniach staramy się działać w sposób odpowiedzialny i uczciwy wobec wszystkich naszych klientów i partnerów biznesowych. Jesteśmy przekonani, że Roothkin stanowi doskonały wybór dla klientów, partnerów biznesowych oraz pracowników.

INFINITY

Spółka Infinity Line jest liczącym się dostawcą okuć budowlanych na polski oraz europejski rynek. Naszym klientom gwarantujemy nowoczesne wzornictwo w atrakcyjnej cenie, co w połączeniu z dobrym serwisem i dostępnością towaru czyni nas atrakcyjnym dostawcą.

TUPAI

Portugalski producent wysokiej jakości okuć i innych akcesoriów drzwiowych, posiadający najnowocześniejszą linię produkcyjną w Europie. Markowe mosiężne okucia TUPAI wytwarzane są z najlepszej jakości stopów mosiądzu. Ich powierzchnię zabezpiecza wyjątkowo trwały lakier, którego jakość jest uzyskiwana dzięki wykorzystaniu procesu elektroforezy.

ENGER

Firma Enger jest generalnym dystrybutorem klamek i akcesoriów drzwiowych marek APRILE, TUPAI, STERK, WB, URFIC oraz ATZ w Polsce. Od 1996 roku obserwuje trendy wnętrzarskie, śledzi oferty cenionych na rynku producentów i promuje funkcjonalne projekty, dostosowane do potrzeb polskich Klientów.