PODŁOGI winylowe

DESIGN FLOORING

Ekskluzywne, nowoczesne, angielskie panele i płytki winylowe inspirowane naturą, charakteryzujące się niezwykłym, realistycznym wyglądem parkietu, drewnianych desek, kamiennych i ceramicznych płyt

MODULEO

Moduleo® to najwyższej jakości panele winylowe. Poza pięknym wyglądem Moduleo® zapewnia również szereg zalet praktycznych. Nasze pokrycia podłogowe są odporne na zadrapania i plamy, wygłuszają dźwięk i łatwo się je czyści. Nie wymagają specjalnych zabiegów pielęgnacyjnych, więc nie będziesz musiał poświęcać zbyt wiele czasu na sprzątanie.

JOKA

Joka, firma producenta Jordan z Kassel, oferuje podłogi najwyższej jakości – laminaty, PCV oraz parkiety. Oferta niemieckiego producenta jest szeroka i bardzo różnorodna, dlatego ciężko jest z nią konkurować. Najwyższa jakość wykonania i setki zadowolonych klientów na całym świecie potwierdzają standardy dostarczanych produktów.

HARVEY MARIA

Trwałe, nowoczesne, niezwykle funkcjonalne, ubrane w modne kolory i przemyślane w każdym calu – nowoczesne płytki winylowe Harvey Maria zaistniały, by wnieść radość do każdego wnętrza.

BERRY ALOC

Firma BerryAlloc® ma w swojej ofercie szeroki zakres rozwiązań do wnętrz mieszkalnych i komercyjnych, od laminatu i winylu, przez parkiety po panele ścienne. Bogata oferta produktów BerryAlloc® objęta jest bezterminową gwarancją i charakteryzuje się wytrzymałością oraz spełnia najwyższe standardy techniczne i estetyczne jakości, różnorodności wykończeń, wytrzymałości, trwałości i łatwości montażu.