PODŁOGI laminowane

Balterio

Panele podłogowe Balterio to belgijskie podłogi laminowane. Charakteryzuje je : ciekawe wzornictwo, dobry stosunek ceny do jakości czy listwy podłogowe w identycznym kolorze jak wybrane panele Balterio.
 

BERRY ALOC

Nieustanne poszukiwanie nowych rozwiązań. Innowacyjna marka, jaką jest Berry Aloc wciąż poszukuje nowych rozwiązań, które pozwolą naszym Klientom cieszyć się swoją nowa podłogą: perfekcyjny zamek, wierne oddanie koloru i struktury drewna, najlepsza izolacja dźwiękowa, najmodniejsze kolory oraz kolekcja odporna na wodę.

Joka

Joka, firma producenta Jordan z Kassel, oferuje podłogi najwyższej jakości – laminaty, PCV oraz parkiety. Oferta niemieckiego producenta jest szeroka i bardzo różnorodna, dlatego ciężko jest z nią konkurować. Najwyższa jakość wykonania i setki zadowolonych klientów na całym świecie potwierdzają standardy dostarczanych produktów.

My floor

Kolekcja podłóg laminowanych MY FLOOR łączy w sobie eleganckie wzornictwo i wygląd prawdziwego drewna z zaletami nowoczesnej podłogi laminowanej wysokiej jakości. Podłoga ta jest trwała, łatwa w utrzymaniu i wytrzymała. Niezależnie od tego czy wolisz odczucie życia na wsi czy też w eleganckiej miejskiej kamienicy, MY FLOOR ma w swojej ofercie podłogę z której będziesz zadowolony.

Parador

Podłogi laminowane firmy Parador zachwycają nie tylko ukształtowaniem fug, ale także inteligentną technologią. System Automatic- Click® umożliwia układanie podłogi bez użycia specjalnych narzędzi, a profile Safe-Lock gwarantują solidne połączenie, dopasowanie i stabilność.