farby i tynki

METROPOLIS

Metropolis to włoski producent najwyższej jakości tynków dekoracyjnych o wyjątkowych walorach estetycznych i użytkowych. Ich wysoka jakość oraz nowoczesne wzornictwo łamie wszystkie stereotypy na temat tynków dekoracyjnych. Ze względu na bogaty wybór w zakresie stylistyki i kolorystyki, tynki Metropolis zapewniają dużą swobodę aranżacyjną.

PARA PAINTS

Para Paints to obecnie jedna z najszybciej rozwijających się marek Ameryki Północnej. Znakiem rozpoznawczym firmy są najwyższej jakości produkty malarskie oraz wszechstronność oferty. Para Paints aktywnie działa nie tylko na rynku klientów indywidualnych. Prężnie współpracuje z architektami i projektantami, angażuje się w życie środowiska budowlanego oraz tematykę konserwacji zabytków. Niezależnie od branży niezmiennie dba o najwyższą jakość i kompleksową, indywidualną obsługę klienta. Firma wyprzedza trendy i przewiduje potrzeby branży wnętrzarskiej.

scala

Farby marki Scala są produktem ekologicznym, tworzonym z troską o zdrowie domowników i naturę. Nie emitują do atmosfery lotnych związków organicznych (LZO) oraz rozpuszczalników. Wybrane produkty uhonorowane zostały prestiżowym wyróżnieniem – Nordycką Etykietą Ekologiczną (Nordic Ecolabel) przyznawaną od 1989 roku przez stowarzyszenie ministrów krajów skandynawskich. Znak tzw. ekologicznego łabędzia otrzymują produkty przyjazne dla środowiska – zarówno na etapie produkcji, użytkowania, jak i utylizacji.