Dekoracyjne farby i tynki

METROPOLIS

Skorzystaj z oferty włoskiego producenta, którego priorytetem jest wysoka jakość oferowanych tynków dekoracyjnych. Dzięki temu oraz szerokiej gamie dostępnych wzorów i kolorów tynków są to produkty, za pomocą których możliwe jest wykonanie wielu różnych ozdobnych kompozycji w aranżacjach wnętrz. Postaw na nowoczesność, trwałość i wysoką estetykę wybierając tynki dekoracyjne włoskiej marki Metropolis łamiąc stereotypy.

PARA PAINTS

Stale rozwijająca się amerykańska marka, która oferuje swoje wyjątkowe farby zarówno klientom indywidualnym, jak i firmom zajmującym się projektowaniem wnętrz, dekoracjami oraz konserwacją zabytków. Maksymalnie wykorzystują potencjał farb podążając za najnowszymi trendami w aranżacjach wnętrz oraz kreując nowe.

scala

Jeśli troszczysz się o naturę i chciałbyś wprowadzić do aranżacji wnętrz więcej ekologii, wybór farb marki Scala jest najbardziej trafnym wyborem spośród produktów dostępnych na rynku. Są to produkty nieszkodliwe dla zdrowia ze względu na nieemitowanie lotnych związków organicznych oraz brak zastosowania rozpuszczalników. Scala kieruje się ekologią nie tylko podczas produkcji, ale również działa w duchu przyjaźni ze środowiskiem w zakresie utylizacji oraz użytkowania ich wyrobów.