drzwi wewnętrzne

PROFILDOORS

Produkty firmy ProfilDoors— to efekt wieloletniego doświadczenia, ciągłego monitorowania światowych trendów, stylów, innowacji oraz użycia wyłącznie zaawansowanych technologicznie materiałów najlepszych światowych producentów

  • szeroki wybór drzwi wewnętzrnych w różnych stylach o wyjątkowym wykończeniu oraz w różnych kategoriach cenowych
  • rozmaite systemy otwierania drzwi wewnętrznych
  • innowacyjne rozwiązania wykorzystane do produkcji ościeżnic bezprzylgowych regulowanych, aluminiowych 
  • instrukcje inżynieryjne i przesówane ścianki działowe 
  • listwy przypodłogowe  wykończeniu identycznym, jak drzwi wewnętrzne

POL-SKONE

POL-SKONE Sp. z o.o. jest producentem drzwi i okien drewnianych. Powstała w 1990 roku i przez ponad 28 lat swojej działalności  stała się jedną z największych i najbardziej dynamicznie rozwijających się firm branży stolarki budowlanej.

Ofertę firmy stanowią: drzwi wewnętrzne (malowane, okleinowane, laminowane i fornirowane); drzwi wejściowe, drzwi techniczne (dźwiękoizolacyjne i przeciwpożarowe), drzwi zewnętrzne, drewniane okna, ościeżnice, listwy drzwiowe i przypodłogowe  a także okiennice oraz futryny.

Funkcjonalność, piękno, estetyka i wysoka jakość wykonania produktów POL-SKONE zostały docenione nie tylko przez Klientów, ale także przez Fachowców. Firma POL-SKONE została dwukrotnie uhonorowana Polskim Godłem Promocyjnym „Teraz Polska”.

INTENSO 

Intenso Doors zajmuje się produkcją drzwi wewnętrznych od 2006 roku. Dziesięć lat aktywności firmy na rynku stolarki otworowej umożliwia naszej firmie dostarczanie produktu o wysokiej jakości i doskonałej estetyce.

Intenso Doors produkuje swoje wyroby w oparciu o wysoko zaawansowany park maszynowy. Daje to gwarancję wysokiej precyzji i powtarzalności która przekłada się na jakość skrzydeł i ościeżnic produkowanych przez naszą firmę. Skupiając się na dalszej poprawie jakości i skróceniu czasu produkcji,  zadbaliśmy o inwestycje w innowacyjne technologie oraz wysoko wykwalifikowanych pracowników.

OTIF

Realizujemy projekty drzwi oraz ścian ze szkła i metalu dedykowane zarówno do wnętrz mieszkalnych jak i do powierzchni biurowych czy komercyjnych. Nasze przeszklenia to doskonały sposób na podzielenie przestrzeni, nadają jej industrialnego, nowoczesnego charakteru. Stawiamy na najlepszą jakość, wszystko wykonujemy sami, dysponujemy też własną malarnią proszkową.

Gwarantujemy terminowość oraz kompleksową obsługę – od pomiaru aż po montaż. Wszystkie nasze projekty realizowane są zgodnie z potrzebami klienta.

LAgRUs

Marka LAGRUS jest własnością firmy DEKOPLAST. Stosunkowo młoda firma, jej założenie datuje się na rok 2003. Główną ideą firmy było stworzenie produktu wyróżniającego się wysoką jakością i trwałością. Połączenie nowoczesnych rozwiązań z ciekawym wzornictwem i tradycyjną stolarką w efekcie dała efektowną linię jaką są modele drzwi wewnętrzne. Oferta obejmuje drzwi w komplecie z ościeżnicami fornirowanymi i lakierowanymi, jedno i dwu skrzydłowymi, w systemie odwróconym i suwane oraz składane z materiałów głównie: klejonki sosnowej, płyt drewnopodobnych i fornirów naturalnych.

 

Drzwi wewnętrzne bezprzylgowe firmy LARGUS ich głóne cenych to:

  • bardzo bogata gama kolorystyczna,
  • nadają wnętrzu niepowtarzalny charakter i budują wizerunek domu,
  • charakteryzują się estetycznym wykonaniem i funkcjonalnością,
  • drzwi mogą być lakierowane jak również fornirowane,
  • odporność na lata - wykorzystane dobrej jakości materiały w procesie produkcji

INTERDOOR

Nasze drzwi to dobrze zaprojektowane drzwi, dostosowane tak, aby spełniać wymagania osób, dla których oprócz wzornictwa znaczenie ma również jakość i wykonanie. Produkujemy drzwi wewnętrzne, wejściowe, szklane, przesuwne, antywłamaniowe i przeciwpożarowe.

Bogaty asortyment umożliwia wyposażenie mieszkań, biur, hoteli, budynków użyteczności publicznej w kompletne systemy drzwiowe, spełniające wymogi przepisów budowlanych. Są to zarówno modele klasyczne jak i awangardowe, wyróżnia je niepowtarzalne wzornictwo oraz charakterystyczna konstrukcja.