drzwi wewnętrzne i zewnętrzne

Jeśli chcesz zamówić wysokiej jakości drzwi wewnętrzne lub zewnętrzne, oferta naszej firmy powinna Cię zainteresować.

 

Zajmujemy się dystrybucją produktów wykończenia wnętrz pochodzących od najlepszych marek, których wyroby odznaczają się wspaniałym wyglądem i solidną konstrukcją. Poza standardowymi modelami, proponujemy Ci również warianty wykonane z połączenia szkła oraz metalu, które doskonale prezentują się w nowoczesnych pomieszczeniach, a także przestrzeniach biurowych. Oferujemy produkty wielu cenionych marek, w tym:

  • Barański,
  • Interdoor,
  • Lagrus,
  • Erkado,
  • Pol-Skone.

W naszym asortymencie drzwi wewnętrznych i zewnętrznych znajdziesz modele pasujące do każdej aranżacji! Bogata kolorystyka i wzornictwo prezentowanych wyrobów sprawiają, że na pewno znajdziesz tutaj opcję odpowiadającą również Twoim gustom. Poza wysokimi walorami estetycznymi produkty charakteryzują się też doskonałymi parametrami technicznymi - bardzo dobrze tłumią hałasy i zapewniają optymalną izolację termiczną. Z kolei modele wejściowe dodatkowo posiadają nowoczesne zabezpieczenia antywłamaniowe.

DRZWI WEWNĘTRZNE

W naszej ofercie drzwi wewnętrznych znajdą Państwo szeroki wybór zarówno spośród klasycznych drewnianych produktów jak i nowoczesne, cechujące się oryginalnym designem.

Posiadamy w ofercie marki takich firm jak: PROFIL DOORS, POL-SKONE, DRE, INTENSO, ERKADO, LOFTOWE OTIF, BARAŃSKI , LAGRUS, CAL, INTERDOOR i PORTO.  

OFERTA DRZWI WEWNĘTRZNYCH

DRZWI ZEWNĘTRZNE

Drzwi zewnętrzne to nie tylko reprezentują nasze mieszkanie bądź dom, ale również dbają o nasze bezpieczeństwo oraz zabezpieczenie przed zimnem i hałasem i innymi czynnikami zewnętrznymi.

Posiadamy w ofercie marki takich firm jak: KMT, CAL, DOORSY, KERNO i WIKĘD.

OFERTA DRZWI ZEWNĘTRZNYCH