tapety

SANDUDD

Wśród wzorów tapet dominuje styl skandynawski, który sprawdzi się zarówno w nowoczesnych jak i klasycznych domach. W ofercie nie brakuje również oryginalnych motywów – chociażby tych z kolekcji inspirowanej popularną finlandzką bajką: Muminkami. Przy tworzeniu swojego portfolio firma współpracuje z najlepszymi skandynawskim designerami.

MARBURG

Satysfakcja naszych klientów determinuje codzienne czynności wszystkich 350 pracowników, którzy pracują w Marburger Tapetenfabrik. Każda rolka tapety, która opuszcza nasz magazyn, to pomysłowość, bezkompromisowa jakość, dbałość o szczegóły i pasja do tego, co robimy. Tak było w 1845 r., Gdy Johann Bertram Schafer położył kamień węgielny pod fabrykę tapet Marburg ze specjalistycznym sklepem projektowania wnętrz, i to jest nadal aktualne już ponad 170 lat później.

IMAGINE FUN

IMAGINE FUN to kolekcja dziecięcych tapet marki Arthouse, która w swoich kolekcjach prezentuje przede wszystkim nowoczesne wzory. Tapety w stylowe pnącza kwiatowe dzięki projektantom Arthouse nabierają nowego nowoczesnego znaczenia.

Wzory w tapetach Arthouse często wykonane są z weluru (tapety flokowane) bądź ułożone są z drobnego piasku. Na ścianie tapety wyglądają fenomenalnie – tapety welurowe są bardzo przyjemne w dotyku natomiast perełki mienią się w świetle

RASCH

Wyjątkowo trwałe i piękne zachwycają pod każdym względem. Tapety Rash są kwintesencją efektownego designu. Niemiecka, rodzinna firma z wieloletnią tradycją, bazując na doświadczeniu, wiedzy i artystycznej kreatywności, tworzy niespotykane kolekcje tapet. Dzięki każdej z nich, pojęcie aranżacji wkracza w zupełnie nowy wymiar. Produkty marki Rash łączą w sobie najwyższe parametry jakościowe oraz estetykę. Projektowane wzory intrygują i sprawiają, że nie sposób oderwać od nich oka. Dzięki bogactwu dostępnych motywów, każdy bezproblemowo odnajdzie propozycję zgodną ze swoim gustem, perfekcyjnie pasującą do każdego typu wnętrz.

GALERIE

Jeżeli szukasz śmiałych rozwiązań w projektowaniu nie musisz już dalej szukać, na przeciw wymaganiom wychodzi Galerie Wallpapers – gdzie tradycja łączy się z nowoczesnością, tworząc niebanalny klimat. Czy chcesz, aby twój salon miał niepowtarzalny, indywidualny styl lub po prostu chcesz ożywić swoją kuchnie, zachowując jej subtelność? Tapety Galerie są właśnie dla Ciebie.

KHLARA

Marka KHLARA koncentruje się na profesjonalnym rynku projektów.

Ta luksusowa tapeta z włókniny wnosi niepowtarzalną koncepcję wnętrza do każdego projektu – od hotelu do biura – poprzez odpowiednią harmonię koloru, struktury i wzorów. Specjalne wymiary tapety pozwalają na szybsze wykończenie z mniejszą ilością szwów.
Tapeta Khlara jest niezwykle trwała i spełnia najsurowsze normy bezpieczeństwa przeciwpożarowego i ochrony środowiska