Tapety dekoracyjne

SANDUDD

Wśród wzorów tapet dominuje styl skandynawski, który sprawdzi się zarówno w nowoczesnych jak i klasycznych domach. W ofercie nie brakuje również oryginalnych motywów – chociażby tych z kolekcji inspirowanej popularną finlandzką bajką: Muminkami. Przy tworzeniu swojego portfolio firma współpracuje z najlepszymi skandynawskim designerami.

 

 

 

MARBURG

Satysfakcja naszych klientów determinuje codzienne czynności wszystkich 350 pracowników, którzy pracują w Marburger Tapetenfabrik. Każda rolka tapety, która opuszcza nasz magazyn, to pomysłowość, bezkompromisowa jakość, dbałość o szczegóły i pasja do tego, co robimy. Tak było w 1845 r., Gdy Johann Bertram Schafer położył kamień węgielny pod fabrykę tapet Marburg ze specjalistycznym sklepem projektowania wnętrz, i to jest nadal aktualne już ponad 170 lat później.

 

 

 

 

ONEWALLDESING

Marka OneWallDesign™ to owoc współpracy doświadczenia z talentem i pasji z technologią. Doświadczenie techniczne, to dbałość o dopracowanie każdego szczegółu, dobór najlepszych technologii produkcji i brak kompromisów w uzyskaniu najwyższej jakości. Talent i kreatywność naszych artystów grafików, to esencja i nieoceniona wartość marki.Wzory naszych tapet poza dekoracją, stanowią wartość artystyczną. To autorskie, niepowtarzalne projekty współpracujących z nami architektów, grafików i ilustratorów.

 

khroma

Khroma produkuje serię ok. 20 kolekcji wysokiej jakości tapet i tkanin. Dzięki unikatowym kolekcją tapet z włókniny i wysokiej jakości materiałów tekstylnych, Khroma silnie koncentruje się na rynku konsumenckim high-end. Tapet Khroma projektowane są w zróżnicowanym stylu - od eleganckiej do prostej konstrukcji. W połączeniu z odważnymi kolorami i wzorami, Khroma głęboko stymuluje wizualne poczucie koncepcji. Produkty Khroma nadają się do wnętrz komercyjnych i mieszkaniowych.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

wonderwall

Jesteśmy polskim producentem tapet premium.
Proponujemy wyszukane i oryginalne wzornictwo ścienne w luksusowej odsłonie. Naszą wizytówką są najlepsze materiały, kreatywny design, najwyższa jakość wykonania i drobiazgowe skupienie na detalach.

 

Wonderwall to kreatywne studio projektowe. Każdy wzór, umieszczany na naszych tapetach, to rezultat pracy doświadczonego zespołu artystów malarzy, grafików i designerów. Nasze wzory powstają dzięki 100% zaangażowaniu naszego zespołu w cały proces tworzenia, od pierwszego do końcowego etapu.

 

 

 

RASCH

Wyjątkowo trwałe i piękne zachwycają pod każdym względem. Tapety Rash są kwintesencją efektownego designu. Niemiecka, rodzinna firma z wieloletnią tradycją, bazując na doświadczeniu, wiedzy i artystycznej kreatywności, tworzy niespotykane kolekcje tapet. Dzięki każdej z nich, pojęcie aranżacji wkracza w zupełnie nowy wymiar. Produkty marki Rash łączą w sobie najwyższe parametry jakościowe oraz estetykę. Projektowane wzory intrygują i sprawiają, że nie sposób oderwać od nich oka. Dzięki bogactwu dostępnych motywów, każdy bezproblemowo odnajdzie propozycję zgodną ze swoim gustem, perfekcyjnie pasującą do każdego typu wnętrz.

 

 

IMAGINE FUN

IMAGINE FUN to kolekcja dziecięcych tapet marki Arthouse, która w swoich kolekcjach prezentuje przede wszystkim nowoczesne wzory. Tapety w stylowe pnącza kwiatowe dzięki projektantom Arthouse nabierają nowego nowoczesnego znaczenia.

Wzory w tapetach Arthouse często wykonane są z weluru (tapety flokowane) bądź ułożone są z drobnego piasku. Na ścianie tapety wyglądają fenomenalnie – tapety welurowe są bardzo przyjemne w dotyku natomiast perełki mienią się w świetle

 

 

 

 

SKINWALL

Skinwall Dream Wallpaper to włoska marka, która szybko stała się synonimem odnowy w branżyprojektowej oraz wyjątkowych tapet i murali, które powstają przy udziale największych włoskich projektantów, takich jak Fabio Iemmi, Michelangelo Bonfiglioli, Gloria Zanotti, Massimiliano Raggi czy Simone Micheli. Z chęcią czerpią również z bogatego zbioru klasycznych inspiracji, wzorując się na freskach Giotta czy pracach della Francesa, Albrehta Durera czy Henriego Rousseau.

 

 

 

 

 

 

OMEXCO

 To prestiżowa marka i producent stawiający na najwyższą jakość. Firma została powołana do życia w 1976 r. w Belgii i praktycznie od samego początku jest światowym trendsetterem w dziedzinie dekoracji ścian. Omexco jest też pionierem w łączeniu różnych materiałów i struktur dzięki czemu uzyskuje nietypowe efekty kolorystyczne i wizualne. Te tapety zdobią  ściany ekskluzywnych rezydencji, prestiżowych hoteli, apartamentów i statków wycieczkowych. Produkty Omexco są bliskie naturze, dlatego firma stawia na pierwszym miejscu ochronę środowiska i jest liderem również w tej dziedzinie.

GLAMORA

Gama Glamora została zaprojektowana tak, aby nadać wnętrzom niepowtarzalny i osobisty wygląd. Ponieważ okładziny ścienne można dostosować do dowolnego rozmiaru, wzoru i potencjalnego koloru, stanowią one dekoracyjne rozwiązanie, które z łatwością oddaje pożądany wygląd projektu.

Wszystkie produkty z kolekcji Glamora wykonywane są wyłącznie na miarę. Jego zaawansowana technologia produkcji jest w stanie sprostać potrzebom projektantów wnętrz i architektów w zakresie personalizacji i umożliwia produkcję wysokiej jakości tapet, które nadają wnętrzom niepowtarzalny i osobisty wygląd.