Panele ścienne architektoniczne

PULANO

Architektoniczne płyty dekoracyjne marki Pulano zaprojektowane zostały przez uznanego architekta wnętrz Artura Benckiego. Portfolio składa się z blisko 40 wzorów paneli, pogrupowanych w 6 zasadniczych kolekcji: Semicircle, Pavo, Kvadro, Gemini, Hydrus, Sagitta. Panele z różnych kolekcji można dowolnie łączyć i tworzyć autorską wizję dekorowanej ściany. Motywem przewodnim paneli Pulano są proste kształty geometryczne, mogące układać się w nawet bardzo skomplikowane mozaiki.

 

NMC

Linia ARSTYL® oferująca do tej pory sztukaterie, listwy przyścienne i sufitowe firmy NMC,
kontynuując pasję jej twórców do wysokiej jakości dekoracji ścian, współpracując z najlepszymi
projektantami wspięła się na zupełnie nowy poziom i z dumą prezentuje kolekcje paneli ściennych ARSTYL® WALL PANELS.
Propozycje nowej generacji dekoracji ściennych 3D, w wydaniu ARSTYL®,
to - wraz z kolorem powłoki wykończeniowej - wystarczające narzędzia dla zaprojektowania unikatowego, inspirującego wnętrza.


 

TDW

TDW Premium Interior Panels to firma z wieloletnim stażem która działa od 2008 roku , na swojej drodze spotykała wiele odmian piękna, chcąc uchwycić je w najdoskonalszej formie buduje dla swoich klientów niepowtarzalne wzornictwo paneli dekoracyjnych 3D.

 

 

 

 

 

 JOKA

JOKA to połączenie wieloletniego doświadczenia, wysokich standardów produkcji i realizacji oraz pasji. Wielką wagę przykładamy do innowacji: unowocześniamy park maszynowy i udoskonalamy procedury technologiczne, by nasze rozwiązania spełniały Państwa oczekiwania pod względem funkcjonalności i estetyki. W codziennej pracy staramy się działać zgodnie ze standardami społecznej odpowiedzialności biznesu, dlatego dążymy do tego, by na pierwszym miejscu stawiać ekologię. 

 

 

 

SIBU

SIBU DESIGN jest wiodącym producentem wysokiej jakości syntetycznych paneli dekoracyjnych, które zostały specjalnie opracowane do wnętrz, mebli, sklepów, mody, architektury i projektów wystawienniczych.W związku z tym zrównoważony rozwój jest zawsze priorytetem numer jeden SIBU Design, a firma, która produkuje tylko w Austrii, gwarantuje powierzchnie wolne od PVC. Portfolio naszych produktów obejmuje ponad 300 wzorów paneli dekoracyjnych.