listwy i profile wykończeniowe

ORAC DECOR

Od salonu po sypialnię, kuchnię i łazienkę inspiruj się naszymi projektami i stwórz swój własny wymarzony świat. Jedynym ograniczeniem jest twoja własna wyobraźnia i kreatywność. Twój styl, twoja przestrzeń.

 

 

 

 

 

 

 

 

nmc

Jesteśmy firmą posiadającą wieloletnie doświadczenie w branży sztukateryjnej, dzięki czemu możemy oferować naszym klientom najlepsze produkty znanych i cenionych producentów.Na rynku działamy już od wielu lat, kultywując tradycje w sztukaterii, a także podążając za nowoczesnymi rozwiązaniami, które pozwalają na łatwe tworzenie przepięknych, ozdobnych kompozycji.

 Tworzyliśmy różnorodne kompozycje z gipsu, złożone z głowic, boazerii, pilastrów i innych elementów, które swoim niepowtarzalnym charakterem zdobią budynki oraz wnętrza.

CREATIVA

Osobowość jest tym, co nas wyróżnia. Osobowość definiuje nasze życie i nasze otoczenie. Przestrzeń w której przebywamy definiuje kim jesteśmy. Doskonale to rozumiemny, dlatego przygotowaliśmy kolekcję sztukaterii, pozwalającą tworzyć niecodzienne wnętrza – wnętrza z charakterem. Przedstawiamy całą gamę produków dzięki którym można zaprojektować praktycznie każde wnętrze – klasyczne lub nowoczesne. Niniejsza strona pozwoli wybrać odpowiednie produkty i dostarczy wszystkich niezbędnych informacji.

 

 

 

 

 

LAGRUS

Listwy przypodłogowe firmy Lagrus (Decoplast) są idealne do każdego wnętrza, ze względu na ich uniwersalność. Wybór spośród 50 modeli listew przypodłogowych sprawia, że każdy z nas znajdzie dla siebie odpowiednią listwę przypodłogową. Trwałość gwarantuje najwyższej jakości płyta MDF. Listwy przypodłogowe Lagrus lakierowane są wielowarstwowo lakierem poliuretanowym na kolor RAL 9003.

 

MARDOM

Mardom Decor to jedna z wiodących marek produkujących listwy dekoracyjne i sztukaterię. Produkty wykonane są z najwyższej jakości wodoodpornych materiałów, co gwarantuje prefekcyjny wygląd listew przez wiele lat. W asortymencie znajduje się wiele wzorów, kreowanych we współpracy ze znanymi projektantami przemysłowymi.

 

 

 

 

 

PROFILPAS

Profile z elementami dystansującymi, obróbka powierzchniowa aluminium z wykorzystaniem sublimacji, profile samoprzylepne „hot melt”, unisystem® plus: to tylko kilka z nowatorskich rozwiązań stanowiących awangardę w naszej branży.
Ostatnią nowością jest PDS (Profilpas Digital System), innowacyjny system cyfrowego nadruku, który pozwala uzyskać dekory na profilach, ściśle odpowiadające oczekiwaniom klienta.