Beton architektoniczny do wnętrz

VHCT

VHCT to pierwszy producent betonu architektonicznego w Polsce. Jesteśmy pasjonatami nowoczesnego designu, dlatego tworzymy rozwiązania, które pozwolą Państwu kreować efektowne aranżacje. Panele 3D i płyty z betonu architektonicznego 2D od VHCT to połączenie perfekcyjnego wykonania i wysokiej jakości.

4GLOBE

Jesteśmy bardzo dynamicznie rozwijającą się polską firmą produkcyjną z branży budowlanej w zakresie małej architektury ogrodowej i dekoracyjnego betonu architektonicznego do wnętrz.Jako właściciel marki BDO – Betonowe Drewnoi tym samym lider na rynku polskim w produkcji elementów drewnopodobnych z betonu, posiadamy bardzo rozbudowaną ofertę produktów, która z pewnością sprosta największym wymaganiom.

DEkoconkrete

Beton architektoniczny to stylowa okładzina ścienna do montażu w nowoczesnych wnętrzach i na elewacjach. Dekoracyjny beton we wnętrzu tworzy niepowtarzalny klimat, przy tym jest to ponadczasowy materiał, który doskonale prezentuje się przez lata.

VARIANO WALL JOKA

Przynieś niepowtarzalną atmosferę loftów, surową industrialną szykowną i purystyczną elegancję dzięki nowym, mineralnym wykończeniom w Twoim salonie! Idealnie symulowane materiały, takie jak odsłonięty beton, piaskowiec i rdza,
można łatwo wykorzystać do stworzenia specjalnego projektu ściany.