Dekoracje ścienne i sufitowe

BETON ARCHITEKTONICZNY

Beton architektoniczny to stylowa okładzina ścienna do montażu w nowoczesnych wnętrzach i na elewacjach. Dekoracyjny beton we wnętrzu tworzy niepowtarzalny klimat, przy tym jest to ponadczasowy materiał, który doskonale prezentuje się przez lata.

OFERTA BETONÓW

STARA CEGŁA

Tradycyjna, stara cegła należy do niezwykle wdzięcznych materiałów budowlanych z uwagi na swój wyjątkowy wygląd. W nawiązaniu do tej cechy stworzyliśmy wyróżniające się płytki ceglane o wysokich walorach estetycznych. Do złudzenia przypominają materiał, po który sięgano podczas budowy w dawnych czasach. Posiadają swój niewątpliwy urok, stąd też tak chętnie wybierane są do ozdoby pomieszczeń aranżowanych zarówno w stylu rustykalnym, jak i w nowoczesny, industrialny sposób.

W naszej ofercie znajdują się nowe, wysokiej jakości płytki w stylu starej cegły, dostępne w wielu odcieniach kolorystycznych: białym, brązowym, naturalnym, beżowobrązowym, szarografitowym czy gotyckim.

OFERTA CEGIEŁ

SPIEKI KWARCOWE

Spiek kwarcowy to jeden ze sposobów na uzyskanie efektu prawdziwego kamienia bez niegodności związanych z jego montażem.

Płyty ze spieków kwarcowych są bardzo twarde, mocne, odporne na plamy, uderzenia, ścieranie i zarysowanie. Można je stosować w każdym pomieszczeniu. Spiek kwarcowy jest także wykorzystywany do wykańczania mebli, na przykład w zabudowach kuchennych.

OFERTA SPIEKÓW KWARCOWYCH

LISTWY I PROFILE WYKOŃCZENIOWE

Szeroka gama produktów wykończeniowych takich firm jak CREATIVA, LAGRUS, PEDROSS. PROFILPAS, MARDOM i ORAC.

Znajdą tutaj Państwa dla siebie odpowiednie listwy i profile, zarówno do klasycznych jak i nowoczesnych wnętrz.

OFERTA LISTEW

SUFITY NAPINANE

Sufity napinane Etendis to ogromna przewaga nad tradycyjnym sufitem podwieszanym. Po raz pierwszy na rynku pojawił się produkt, który tak bardzo przewyższa dotychczasowe rozwiązania.

OFERTA SUFITÓW

MECH

Zielone ściany sprawdzą się niemal w każdym pomieszczeniu. Zważywszy na to, że mają wpływ na intensywność naszego relaksu, stanowią świetny element dekoracyjny w salonach, gdzie zwykle wypoczywamy po ciężkim dniu w pracy. Mech, który najczęściej stosowany jest w przypadku tego typu ścian to chrobotek reniferowy – najlepiej egzystuje w otoczeniu o dużej wilgotności, co za tym idzie, pomieszczeniem idealnym dla tej rośliny będzie łazienka.

OFERTA MCHÓW

TAPETY

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą tapet, które nadadzą charakteru zarówno nowoczesnemu jak i klasycznemu wnętrzu. W swojej ofercie posiadamy duży wybór wzorów takich marek jak: SANDUDD, MARBURG, IMAGINE FUN, RASCH, GALERIE, KHLARA.

OFERTA TAPET